![]() ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- HumorHour.com competition - Win lots of prizes! |
Riddles ------------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------------------------ Jelly Beans and Licorice Sticks If 10 bags of jelly beans and 6 licorice sticks cost $1, and 10 licorice sticks and 6 jelly bean bags cost 92 cents, how much does one licorice stick cost? |
![]() |
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- |
Copyright © 2004-2011 HumorHour.com. All rights reserved. | - Return to Top - |